Skoči na glavno vsebino

V starejši skupini smo v sredo, 29.11., v popoldanskem času izvedli delavnico, na kateri so starši skupaj s svojimi otroki izdelali dekoracijo za praznično okrasitev naše igralnice. Z veliko domišljije in ustvarjalnosti so nastale čudovite  praznične hišice ter žepki želja, kqmor bomo vstavili otroške želje za vsak dan v prazničnem decembru. Otroci so staršem tudi zapeli pesmico ter jih pogostili s piškoti, ki smo pripravili v vrtcu dan prej. Ponosno so jih postregli z besedami: “Tou smo mi spekli!”

Danes, ko smo stopili v našo praznično igralnico in prvič prižgali lučke, so bili otroci navdušeni in z veseljem pripovedovali, kaj so počeli včeraj v družbi staršev. Najlepše pa se nam je zdelo, da smo si  vzeli čas za sproščeno druženje in klepet. Staršem se zahvaljujemo tudi za pomoč pri zbiranju materiala za ustvarjanje.